Зернята “СОНЯХ”

Фасування

пакет: 80 г.
кількість пакетів в упаковці: 20 шт.
кількість упаковок в блоці: 5 шт.

пакет: 100 г.
кількість пакетів в упаковці: 20 шт.
кількість упаковок в блоці: 5 шт.

пакет: 80 г.
кількість пакетів в упаковці: 20 шт.
кількість упаковок в блоці: 5 шт.

пакет: 240 г.
кількість пакетів в упаковці: 12 шт.
кількість упаковок в блоці: 5 шт.

Переваги

Отримати детальну інформацію про ціни та умови співробітництва

* - Заповнити обов'язково

З вами зв'яжеться менеджер у найкоротші сроки. Ми цінимо наших партнерів і готові надати оптимальні взаємовигідні умови співробітництва.

Зернята “Сонях”

ТМ «Сонях – фабрика смаку» виробляє смажене насіння фасоване в яскравих прозорих і металізованих упаковках різної ваги і калібру.
Насіння смажене «Сонях» має оригінальний дизайн, що запам’ятовується, неповторний смак, знайомий з дитинства, і доступну ціну. Користь смаженого насіння у високому вмісті вітаміну D і безлічі незамінних амінокислот, які забезпечують нормальний обмін речовин.
Для виробництва смаженого насіння ТМ «Сонях» ми використовуємо виключно якісну сировину провідних фермерських господарств Херсонщини, яка проходить суворий контроль в лабораторії якості. Насіння проходить калібрування і очищається від механічних домішок і пилу. Сам процес обсмажування повністю автоматизований і відбувається в електричних печах, що гарантує рівномірне прожарювання.
Для транспортування смажене насіння ТМ «Сонях» упаковане в поліпропіленові упаковки по 20 штук і в міцні картонні блоки, по 5 упаковок у кожному. Самі пакети смаженого насіння мають яскравий дизайн, що запам’ятовується, який вигідно відрізняється від продукції конкурентів.
Насіння смажене ТМ «Сонях» добре відоме на ринку і користується популярністю у поціновувачів великого кондитерського насіння.
Якщо ви хочете насіння смажене купити оптом чи вроздріб — на нашому підприємстві існує зручна і гнучка система знижок для дистриб’юторів, партнерів, а також оптових і роздрібних клієнтів.