Про компанію

Фабрика смаку «Сонях» – одне з провідних підприємств Подільського краю, що спеціалізується на виробництві продуктів харчування бакалійної та снекової груп, а також окремих товарів непродовольчої групи.

Компанія розпочала  свою діяльність в 1998 році, подолавши за цей час довгий шлях від невеликого родинного підприємства до сучасного потужного виробника та постачальника продуктів харчування.

Продукція під торговою маркою «Сонях» добре відома не тільки в Україні, а й далеко за її межами. У 2008 році компанія вийшла на міжнародний ринок. Сьогодні підприємство на постійній основі експортує продукцію до більш ніж 20 країн світу і географія представленості торгової марки постійно розширюється.

Компанія не зупиняється на досягнутому та продовжує динамічно розвиватись. На підприємстві працює власна сертифікована лабораторія з багатоступеневим контролем якості кожного етапу виробництва. Постійна увага приділяється модернізації обладнання, впровадженню новітніх технологій виробництва та покращенню якості обслуговування. Разом, це забезпечує підприємству лідируючі позиції на ринку та гарантує високу якість продукції.

На сьогоднішній день підприємство випускає продукцію як під власними торговими марками, так і на замовлення під Private Label. Власне виробництво повного циклу дозволяє максимально оперативно виконувати замовлення, виготовляючи продукцію з врахуванням усіх вимог щодо асортименту, варіантів розфасовки та особливостей упаковки.

Компанія пропонує довгострокове і плідне співробітництво: взаємовигідні умови роботи, професійний супровід процесу продажів, рекламну підтримку, гнучкий графік поставок продукції “Сонях – фабрика смаку”. Крім того, компанія “Сонях – фабрика смаку” зробить продукцію під Private Label – Вашою торговою маркою. Зв’яжіться з нами, щоб обговорити можливості співробітництва або купити продукцію ТМ “Сонях – фабрика смаку”.