Паливні пелети

Фасування

Переваги

зручне зберігання і транспортування

екологічність

вигідні конкурентоспроможні ціни

постійний контроль якості сировини

ми є виробниками

Отримати детальну інформацію про ціни та умови співробітництва

* - Заповнити обов'язково

З вами зв'яжеться менеджер у найкоротші сроки. Ми цінимо наших партнерів і готові надати оптимальні взаємовигідні умови співробітництва.

Паливні пелети від виробника

Торгова марка «Сонях – Фабрика смаку» зареєстрована в Україні з 2004 року та активно розвивається на ринку продуктів харчування. Одним з основних видів діяльності є виробництво соняшникової олії. Обрушення насіння соняшника є першим етапом підготовки сировини для виробництва соняшникової олії. Ви процесі обрушення насіння відбувається відділення лузги від ядра соняшника, з якого витягується олія. З соняшникового лушпиння виробляють гранульоване паливо (пелети), яке відрізняється зручністю зберігання і транспортування, а також екологічністю. Пелета з лушпиння соняшника – стійкий енергетичний ресурс, який не включає в себе пил і відходи рослин. Широко застосовується для котелень, тепло- та електростанцій.
Якщо ви хочете пелети з лушпиння соняшника купити оптом чи вроздріб – на нашому підприємстві існує зручна і гнучка система знижок для дистриб’юторів, партнерів, а також оптових і роздрібних клієнтів