Макуха соняшникова

Фасування

Переваги

Отримати детальну інформацію про ціни та умови співробітництва

* - Заповнити обов'язково

З вами зв'яжеться менеджер у найкоротші сроки. Ми цінимо наших партнерів і готові надати оптимальні взаємовигідні умови співробітництва.

Макуха соняшникова від виробника

Макуха – побічний продукт переробки насіння соняшнику на олію. Це популярна складова комбікормів для
домашньої худоби і птиці. Макуха з соняшнику має багатий склад вітамінів, протеїну і жирів, що позитивно позначається на здоров’ї тварин і птахів і їх правильному розвитку. У макусі соняшника після віджимання масла жиру залишається від 7 до 10%, що вигідно відрізняє її від шроту. Саме це забезпечує високу енергетичну цінність і поживність комбікормів, до складу яких входить макуха з соняшнику. Крім
того макуха містить калій, клітковину, фосфор, вітаміни групи В, натуральні білки і багато інших корисних речовин, що дозволяє включити в раціон тварин все необхідне для здорового розвитку та допомагає підвищити продуктивність. Крім того макуха може використовуватися не тільки в складі комбікормів, а як окремий вид корму або поживна збалансована добавка. Своє застосування макуха знайшла і серед рибалок.
Якщо Ви бажаєте купити макуху соняшникову ТМ “Сонях”, то ми раді Вам повідомити, що у нас діє доставка по Вінниці, району та області, а також в усі регіони країни.